Beton Piotrków Trybunalski

Dom na finiszu, czyli wybieramy wyprawę ;)
17 maja 2018
(NIE)równo pod sufitem ^^
25 maja 2018

Beton Piotrków Trybunalski

W ostatnim czasie bardzo modnym wystrojem pomieszczeń jest beton dekoracyjny. Dlaczego akurat tak to jest? Beton wiadomo kojarzy nam się z szarością. Szarość betonu jest idealnym rozwiązaniem do każdego wystroju. Kolor szary pasuje do wszystkiego oraz jest neutralny, dlatego aż tak bardzo szybko nam się nie znudzi.

Beton dekoracyjny Piotrków Trybunalski

Pomieszczenia mogą być wystrojone betonem dekoracyjnym w różny sposób. Posiadamy w sprzedaży gotowe zaprawy wyglądające i dające efekt naturalnego betonu, jak również posiadamy w sprzedaży gotowe elementy betonowe w różnych formatach. Najlepszy jednak efekt daje tynk dekoracyjny wyglądający jak beton. To najczęściej wybierana forma wybierana przez naszych klientów. Naturalność wyglądu jak również bardzo specyficzny charakter, dają tak przygotowanej mieszance niesamowity efekt wyglądu.

Jak położyć beton aby ładnie wyglądał

Oczywiście cały efekt tkwi w dobrze wykonanej mieszance oraz należy bardzo dobrze i dokładnie to wykonać. Jeżeli nie mają Państwo doświadczenia w kładzeniu tynków betonowych, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Nasi fachowcy posiadają dużą wiedzę w tym temacie, oraz pomogą Państwu wykonać to profesjonalnie.

Facebook