TYNKI WEWNĘTRZNE DEKORACYJNEEkologiczne i naturalne materiały


Poza farbami proponuje Państwu również tynki dekoracyjne firmy ECORSON. Wszystkie produkty są wykonane z ekologicznych, naturalnych materiałów m.in. wapna gaszonego oraz minerałów. Oferowane przez nas tynki  łatwo odprowadzają wilgoć ze ścian i zapobiegają wszelkiego rodzaju grzybom i pleśni.
Gotowe dekoracje łatwo utrzymać w czystości ze względu na odpowiedni dobór impregnacji do każdego rodzaju tynku.

 
 

Trawertyny, stiuki weneckie...


W ofercie mamy tynki dekoracyjne takie jak trawertyn czy stiuk wenecki. Trawertyn charakteryzuje się surowym, nieco antycznym wyglądem. Stiuk natomiast jest imitacją marmuru który powoduje, że nasze wnętrze staje się bardziej luksusowe  na które może pozwolić sobie każdy z nas. Posiadamy także beton(BETON MARMO)- niezwykle modne, surowe wykończenie, które pasuje tak naprawdę do każdego wnętrza- zarówno nowoczesnego czy choćby romantycznej sypialni. Dla amatorów prac plastycznych mamy tynki strukturalne, które przy pomocy odpowiednich narzędzi stworzą nowy wymiar w naszych domach. Warto pytać o tynk DERIVA, który w połączeniu z perłową farbą nadaje wnętrzu stylu i elegancji. Podobnie MURICON , za pomocą którego stworzymy efekt połyskujących nitek (MAKARON), które optycznie powiększają niskie pomieszczenia. Posiadamy również masę, która w połączeniu z aktywatorem daje nam na ścianie efekt rdzy (OXIDECOR E) finalnie nigdy nie wiadomo do końca, jaki efekt, pojawi się na ścianie. Materiał dobry dla artystycznych dusz i klientów, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań.

 
 

Przekształcimy coś zwykłego w coś niezwykłego....


Tak rozbudowany asortyment pozwoli zrealizować nawet najbardziej śmiałe projekty. Z naszymi produktami macie Państwo możliwość przekształcenia zwykłych aranżacji w niezwykłe, oryginalne rozwiązania.

Facebook