Ocieplanie domu Piotrków Trybunalski

Z różnej glin(ki)
12 lipca 2018
Beton Piotrków Trybunalski
16 stycznia 2019
Ocieplanie, izolacja domów mieszkalnych

Ocieplanie domu styropianem Piotrków Trybunalski

Ocieplanie, izolacja domów mieszkalnych

Ocieplanie domu styropianem Piotrków Trybunalski

Ocieplanie domu Piotrków Trybunalski

Wykonujemy usługi ocieplania budynków mieszkalnych, w tym również domów jednorodzinnych jak również zabudowy wielorodzinne i szeregowe.


Jakie są atuty ocieplenia domu lub budynku mieszkalnego ?

Każdy z nas wie jak wpłynie dobre i profesjonalne ocieplenie domu mieszkalnego. Oczywiście wiąże się to z czynnikiem ekonomicznym. Warto więc zainwestować w dobre i porządne ocieplenie domu lub budynku mieszkalnego, ponieważ w następstwach kolejnych lat, taka inwestycja zaprocentuje na korzyść użytkowników pomieszczeń.


Ocieplanie domu wełnami mineralnymi Piotrków Trybunalski

Ocieplanie domu metodami klasycznymi

Wykonujemy ocieplenia domów metodami klasycznymi jak również takimi jakie klient nam zleci. Ocieplamy budynki standardowo styropianem jak również wykonujemy ocieplenia budynków mieszkalnych różnymi rodzajami wełnami mineralnymi.


Co jest ważnym elementem przy ocieplaniu domu ?

Oczywiście należy dobrać odpowiednią grubość warstwy izolacyjnej. Należy również pamiętać aby z tym nie przesadzić. Budynek nie może być zbyt szczelny. Pamiętajmy, że mur musi oddychać. Przesadne zastosowanie zbyt grubych warstw izolacyjnych może również wpłynąć negatywnie na użytkowanie budynku lub ocieplanego domu.

Facebook