Związek niebanalny

Feria Fanaberii :)
23 marca 2018
Elewacyjne Wariacje ^^
13 kwietnia 2018

Od kilku dni, choć tak naprawdę od wczoraj;) po otwarciu okna czuć wiosnę w powietrzukwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0157. Już pomijam fakt wyglądania przez nie, bo widok z góry nie napawa optymizmem. Zgniłe powietrze miesza się na przemian z deszczem i słońcem, topnieje śnieg, dzięki czemu z chodnika znika powoli zimowa breja. Tak kochani, właśnie teraz zbliża się czas wiosennych porządków i remontów. Dla jednych bliżej jeszcze nieokreślonych, a dla innych planowanych już od jesieni;) domowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0008. My dla odmiany zaczniemy remont od fundamentów, a raczej podstaw mieszkań i domów- podłogi:)Bo przecież ilu z nas nie ma na nią nawet cienia pomysłu?

Wszyscy Ci, którzy zaczynają swoją przygodę z remontem -na podłodze mają szerokie pole do popisu. Sklepy i markety oferują nam dziś obszerny wybór płytek, paneli, desek, które imitują prawdziwe drewno lub faktycznie nim są.

Każdy z wymienionych produktów jest popularny i w miarę trwały, ale jest jeszcze coś, o czym wie niewielu z Was .Całkiem niedawno modny beton i wyszukana, choć ekscentryczna rdza przeniosły się ze ścian-na podłogę.

Wspomniane efekty nakładamy na całą powierzchnię podłogi bez względu na to, czy jest to kuchnia, łazienka, sypialnia czy przedpokój.

Materiały są paro przepuszczalne, więc nie musimy się martwić o wilgoć czy grzyby. Na odpowiednio zagruntowaną podłogę nakładamy warstwę dekoracyjną, a finalnie wykańczamy ją utwardzającym lakierem, który sprawia,że podłoga jest trwała i odporna na wszelkiego rodzaju rysy i pęknięcia. Zarówno beton jak i rdza, na podłodze prezentują się fantastycznie. Mogą grać pierwsze skrzypce, lub stanowić jedynie dodatek, element wystroju. Można też połączyć oba efekty w parę- wspaniale do siebie pasują mimo wielu różnic – barwa, struktura, charakter.

Jak mówi klasyk-przeciwieństwa się przyciągająnastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0001 i faktycznie w życiu się to sprawdza.

Z dekoracyjną podłogą możemy zaszaleć. I beton i rdza mogą mieć różne kolory, faktury, które nadadzą wyjątkowego charakteru naszym wnętrzom.

Z betonu na podłodze możemy sobie wyrysować płyty, które do złudzenia będą przypominały te prawdziwe, a rdzę możemy dodatkowo potraktować wałkiem, który utworzy na podłodze ciekawy,porowaty wzór.

 

Tak wykończona podłoga stanowi ciekawe tło pod resztę wystroju wnętrza. Surowość betonu i ciepło rdzy może być inspiracją do loftowego domu lub przytulnego M4. Dekoracja jest trwała i praktyczna , a do tego optycznie powiększa przestrzeń. Możemy ją łączyć z elementami drewna czy szkła, z barwami ziemi i pastelami. Możemy po niej skakać, biegać i tańczyćtaniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0014 do białego rana, najlepiej oczywiście na wysokim obcasie i w towarzystwie słodkiego szampana. Resztę możecie dopowiedzieć sobie sami;)

Detale i szczegóły dotyczące całego systemu nakładania oryginalnej podłogi znajdziecie pod telefonem->601701544 lub w siedzibie naszej firmynastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0354

Facebook