Na złotym tombaku…

Sypialniany raj…
25 czerwca 2020
Wakacyjna metamorfoza łazienki, czyli ekspresowy remont, gdy pogoda nie rozpieszcza… :)
27 lipca 2020

Żółte złoto jest symbolem blichtru, dobrobytu, kojarzy się z bogactwem pieniadze-emotikon-ruchomy-obrazek-0016. A ponadto, choć niewielu o tym wie, dało początek pierwszej walucie.  Z biegiem lat  jego znaczenie spadło lub nabierało na wartości, symbolizowało materię na „gorsze czasy”, ale nigdy tak naprawdę nie zniknęło na zawsze. W dzisiejszych czasach króluje na wybiegach mody, na rozmaitych kreacjach, znów cieszy oko na kobiecej szyi , oraz przeżywa prawdziwy renesans w kreowaniu wizerunku naszych domów lub mieszkań.

Jeżeli nie masz odwagi – zacznij od czegoś małego. dom-emotikon-ruchomy-obrazek-0028 Stary wazonik lub ratanową doniczkę przemaluj na złoty kolor wodorozcieńczalną farbą #TIKKURILA TAIKA PEARL. Delikatny akcent uzupełniony dodatkami w postaci złotych poduszek zmieni szare wnętrza w luksusowe salony . To samo możesz zrobić ze starym wieszakiem na ubrania, który od wielu lat próbujesz ukryć, bo wydaje Ci się, że lata świetności ma już za sobą. Białe ściany i sufit będą idealnym tłem dla „nowego” mebla.

 

Domyślam się, że są wśród nas również tacy, dla których liczą się efekty wyłącznie wielkoformatowe. Codzienne powroty po ciężkim dniu pracy mogą uprzyjemnić nam ściany sypialni , na których znajdzie się złoty wzór znany tylko nam. Jeżeli nie macie ochoty lub czasu na duże remonty wystarczy farba, która wybraliście jakiś czas temu. W przypadku generalnej metamorfozy – dobierz kolor, który dla złota będzie tylko tłem. Podobnie jak wcześniej używamy farby #TAIKA PEARL, która jest uniwersalną i niezwykle wydajną farbą do odświeżenia lub tworzenia nowych dekoracji. Ta akrylowa farba nadaje się do wymalowania wszelkiego rodzaju powierzchni: betonu, metalu, drewna, można ją nakładać na na meble i ściany, a także niewielkie dekoracje. W sprzedaży jest aż 25 perłowych odcieni, które zadowolą najbardziej wyszukane gusta.

Pamiętajcie, że bariery tworzą się wyłącznie w naszych głowach, a wszelkie wątpliwości z braku wiary we własne umiejętności. Nie załamujcie rąk i do pracy!!zawod-emotikon-ruchomy-obrazek-0031

Nasi specjaliści chętnie pomogą i doradzą w kwestii wyboru. Zapraszamy!!

Facebook