Wakacyjna metamorfoza łazienki, czyli ekspresowy remont, gdy pogoda nie rozpieszcza… :)

Na złotym tombaku…
25 lipca 2020
Metamorfoza łazienki – dla ambitnych i nie tylko…
20 sierpnia 2020

Kochani!!

Z lekkim zażenowaniem spoglądam za okno  i…. wydaje mi się, że wakacyjna pogoda pozostawia wiele do życzenia. Dopuszczam myśl, że hipotetycznie jesteście na wakacjach , które popadają ze skrajności w skrajność. Jedna część spogląda za okna i widzi lazurowe wybrzeże , inni natomiast tęsknią za śnieżnym szaleństwem i w nosie mają letnie upały. Ci, którzy zostali w domu i tęsknią za słońcem , które zbyt szybko ukryło się w chmurach i za mocno się wczuło w sytuację polskich rolników. Dla tych wszystkich kocykolubiczów, którzy w pochmurne dni siedzą z kubkiem kawy  pogrążeni w marzeniach – dzisiejszy post.

Panie Kowalski, kiedy Twoja żona szykuje kolację , podpowiem Ci, że jest coś, o czym Kowalska skrycie marzy . Myśli ona, że ściany Waszej łazienki lata świetności mają już dawno za sobą. Zastanawia się również, kiedy Ty – mąż we własnej osobie, wpadniesz na pomysł, że należy jej się remont. Panie Kowalski, remont łazienki to nie dziki zachód. Wystarczy drobny lifting. Możesz oczywiście zainwestować w glazurę i terakotę, ale umówmy się ani nie masz na to ochoty, ani czasu. Są przecież wakacje! Zaskocz Panią Kowalską.

Stare płytki delikatnie zeszlifuj drobnym papierem ściernym. Kiedy uporasz się z pyłem – przemyj powierzchnię detergentem. Kolejny krok to gruntowanie. W siedzibie naszej firmy znajdziesz produkt, który rozcieńczony w niewielkiej ilości postawi most pod malowanie.

Kolejny krok to wybór farby, a raczej kolor. Farba, która nadaje się do płytek idealnie to #EVERAL AQUA Semi Matt (40). To najnowszej generacji wodorozcieńczalna półmatowa farba, którą pomalujesz wszystko. Dodatkowym atutem jest szeroka gama kolorystyczna (około 13 tysięcy kolorów), a zabarwimy Ci ja na miejscu w naszym sklepie. Farba jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, nie żółknie z upływem lat, ale przede wszystkim jest łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki unikalnej konsystencji nie spływa ze ścian (z płytek też nie), więc pracy jest mało, a efekt oszałamia!!

 

Możesz oczywiście nie robić w te wakacje nic… Możesz zostawić Kowalską z jej marzeniami samą sobie, ale pomyśl ile radości sprawi jej Twoja inicjatywa!! Wolne dni staną się spokojniejsze, Ty zyskasz w jej oczach , a Wasz dom… Cóż, pokochacie na nowo!!

 

Dla nieco ambitniejszych, już wkrótce przedstawimy propozycje na nieco większy remont łazienki…

Czekamy na Wasze komentarze i propozycje.

Facebook