Metamorfoza łazienki – dla ambitnych i nie tylko…

Wakacyjna metamorfoza łazienki, czyli ekspresowy remont, gdy pogoda nie rozpieszcza… :)
27 lipca 2020
Kuchenne rewolucje…
27 sierpnia 2020

Moi Drodzy!!

Dziś zgodnie z zapowiedzią kontynuacja opowieści o Kowalskiej i jej marzeniach o nowej łazience. Pan Kowalski – szumnie zwany mężem Pani Kowalskiej podjął wyzwanie, ale stwierdził, że skoro już remont to od początku do końca. Nie dla niego zabawy w prowizorkę. Znudziły go również oklepane płytki, boazerie i cegiełki. Nie dość, że szuka wyzwań, to szuka inspiracji, których nie widział u nikogo innego.

Panie Kowalski… Służymy pomocą…

 

Propozycja I: #TRAWERTYN

Tynk dekoracyjny Calce Marmorino, powszechnie zwany Trawertynem można kupić w gotowej drobnoziarnistej masie, którą barwimy na życzenie klienta w dowolnej ilości. To w pełni ekologiczny tynk, który po zaimpregnowaniu jest odporny na wilgoć i zabrudzenia. A ponadto doskonale odprowadza wilgoć ze ścian, hamuje rozwój grzybów i pleśni. Trawertyn stanowi alternatywę nie tylko do łazienki. Może określić charakter właścicieli salonu lub „ocieplić” wizerunek naszego domu.

Tajemnice nakładania tego mistycznego tynku możecie zgłębić w siedzibie naszej firmy, oczywiście pod czujnym okiem fachowca, który zawsze służy radą i pomocą. A wierzcie mi!! Kolorów do wyboru mnóstwo, a i metod nakładania też kilka. Dzięki czemu każdy znajdzie coś zgodnego ze swoim gustem.

 

 

 

 

Propozycja II: #RDZA

Śmiem twierdzić, ze rdza dla Kowalskiej może być zbyt ekstrawagancka , ale w sumie, każdy z nas ma w sobie coś z szaleńca. Wielokrotnie opisywana na łamach naszej strony gruboziarnista masa z opiłkami żelaza, nałożona na przedmioty , meble, ściany i odpowiednio potraktowana specjalistycznym aktywatorem odzwierciedli w naszej łazience proces artystycznego rdzewienia. Intensywność koloru zależy wyłącznie od nas.

 

Wprowadzi do naszego wnętrza element surowości. Zaprasza do przeszłości, w której walka z rdzą była utrapieniem. Kto by pomyślał, że dziś będzie królować na podium najmodniejszych dekoracji.

 

 

 

Propozycja III: #STIUK

Kocham wracać myślami do ścian – luster ograniczonych wyłącznie białą sztukaterią, która do złudzenia przypomina ramy obrazów. W takiej łazience nie potrzeba już nic, poza oczywiście wanną i skromną umywalką, bo wszystko inne nawet nie zasługuje na rzut oka w obliczu takiej dekoracji. I oczywiście, że znajdą się krytykujący fachowcy , którzy nie pozostawią suchej nitki – bo to relikt przeszłości, nagrobkowa płyta i takie tam. Ale jestem pewna, że w takim kąpielowym pokoju każda kobita poczuje się Panią Sytuacji.

 

Tynk niezwykle naturalny, trwały, łatwo odprowadza wilgoć ze ścian i jak łatwo taką łazienkę wysprzątać…

Pomyśl o tym Kowalski!! Zwłaszcza wtedy, gdy będziesz czegoś od Kowalskiej chciał.

 

 

 

 

Byłabym oszustką, gdybym powiedziała, że na tym koniec. Możliwości aranżacyjnych dla Waszej łazienki jest mnóstwo, nie ogranicza Was nic poza wyobraźnią. Wystarczy chcieć!! Bo kiedy chcesz – znajdziesz czas , a gdy masz już czas – znajdziesz sposób.

 

Zapraszamy

 

Facebook