Gładzie Piotrków Trybunalski

Przytulna Oaza…❤️
20 kwietnia 2018
Stare a Nowe🖌️
27 kwietnia 2018

Gładzie Piotrków Trybunalski

Co jest tak naprawdę ważne podczas kładzenia gładzi szpachlowej ? W zależności od tego na co kładziemy gładź szpachlową, należy najpierw przygotować powierzchnie. Jeżeli posiadaliśmy wcześniej na przykład tapetę, ważną czynnością, jest jej dokładne zdrapanie i usunięcie starego kleju. Należy pamiętać, żeby doprowadzić do idealnie gładkiej powierzchni zanim nałożymy gładź szpachlową. Po dokładnym oczyszczeniu, możemy jeszcze dodatkowo wygładzić powierzchnię grubszym papierem ściernym lub czymś do wyrównywania powierzchni ściennych.

Gruntowanie powierzchni pod gładź szpachlową.

Kolejną czynnością po przygotowaniu powierzchni, jest jej zagruntowanie porządnym gruntem. Wszystkie niezbędne materiały zakupicie Państwo w naszej hurtowni budowlanej przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie Trybunalskim. U nas zakupiony grunt, gwarantuje dobry podkład przed gładziowaniem. Jeżeli chcecie mieć trwały efekt gładziowania, zapraszamy do nas po materiały budowlane.

Dokładne mieszanie gładzi szpachlowej.

Pamiętajcie aby dokładnie wymieszać gładź szpachlową, to jest bardzo ważna czynność, aby została ona dobrze i na trwale położona. Powinniście posiadać wielkie mieszadło które nakłada się na wiertarkę, lub wkrętarkę. Jeżeli macie problem z porządnym wymieszaniem mieszanki, możecie u nas zakupić gotową do nałożenia na ścianę gładź szpachlową którą sprzedajemy w dużych wiaderkach. Zapraszamy do naszej hurtowni budowlanej.

 

Facebook