FARBY DEKORACYJNE

W naszej ofercie poza typowymi farbami do wnętrz znajdą Państwo również farby dekoracyjne firmy Ecorson, które tworzą na ścianie wyjątkowy, nietuzinkowy efekt. Nazwy tych farb określają zarazem efekt dekoracyjny jaki dzięki nim możemy uzyskać.

Wyróżniamy farby, które posiadają dodatki perłowe (CORADO), wyraziście perłowe (PERLAGRANDE), a także perłowo – aksamitne (REVELLO). Te produkty nadają pomieszczeniu blasku , miękkości, a perła w nich zawarta dodatkowo rozświetla powierzchnię i dodaje elegancji. W zależności od techniki nanoszenia subtelnie się mieni, przez co uwydatnia swój wyjątkowy urok.


Dla amatorów mieniącego brokatu , mamy w sprzedaży farby, które w swoim składzie zawierają drobinki brokatu (LUMICENTA SATINATO) w zabarwionym już kolorze oraz transparentne (LUMICCA 1D I 4D), które nakładamy na gotowe, wybrane wcześniej podłoże.


Na tej bogatej liście dekoracji nie może zabraknąć SAHARY, czyli farby, która tworzy efekt rozsypanego na ścianie piasku pustyni, dzięki cząsteczkom kwarcu zawartym w farbie. W zależności od pomysłu można ją aplikować w różnych miejscach naszego domu lub w budynkach użyteczności  publicznej. Dekoracja jest spektakularna i niepowtarzalna.


Poza wyżej wymienionymi , niewątpliwie wyjątkowymi efektami na naszych ścianach mogą się pojawić inne efekty. Możemy na przykład stworzyć w swoim salonie jeansowy azyl (JEANS VELATURA)  lub zardzewiałą lampę do sypialni (OXIDECOR). Tymi farbami uwydatnimy głębie desek i wyeksponujemy nadgryzione zębem czasu przedmioty, lub wedle własnego widzimisię dodamy im lat.


Wszystkie produkty z naszej oferty są tworzone z najwyższej jakości składników, dlatego w efekcie mogą przetrwać niezmienione przez wiele lat. Są łatwe w utrzymaniu, co oznacza, że poddają się nawet czyszczeniu w razie potrzeby. Charakteryzują się wysoką wydajnością i podobnie jak klasyczne farby, są dostępne w szerokiej palecie barw.

Facebook