FARBY WEWNĘTRZNENiezwykła trwałość i wysoka wydajność.


Oferujemy doskonałej jakości farby marki ECORSON i TIKKURILA. Ich wyjątkowa formuła na bazie naturalnych minerałów oraz żywic sprawia, że tworzą na ścianie spójną powłokę, która jest odporna na brud i zanieczyszczenia. Farby te cechuje niezwykła trwałość i wysoka wydajność, a efektem finalnym jest piękny i świeży kolor na wiele lat.

 
 

Przyjazne dla alergików


Dodatkowym ich atutem jest fakt posiadania rekomendacji Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i atestów higienicznych. Zarówno farby akrylowe firmy ECORSON jak i lateksowe marki TIKKURILA mają niską emisję zapachu i są wodorozcieńczalne. Ponadto obie marki gwarantują wysoką wydajność i bardzo dobrą siłę krycia, a ich aplikacja jest łatwa ze względu na niekapiącą formułę i doskonałą przyczepność. Dodatkowo marka TIKKURILA ma w swojej ofercie produkty innowacyjne takie jak farba tablicowa czy magnetyczna, które po połączeniu dają niezwykłe możliwości aranżacyjne i praktyczne w użytkowaniu oraz farbę świecącą w ciemności , która będzie nie lada gratką dla maluchów niemogących zasnąć bez nocnej lampki.

 
 

Łagodne dla Ciebie, łagodne dla środowiska.


Warto wspomnieć także o tym, iż nie zawierają ołowiu, chromu, rtęci oraz cząsteczek formaldehydu ,co w dzisiejszych czasach ma kluczowe znaczenie dla ekologii ,a co za tym idzie – jakości naszego życia.

Sprzedaż farb satynowych do ścian Piotrków Trybunalski

Facebook