Ostatni dzwonek na trendy 2020…

„Ciepłe” cztery kąty…
4 września 2020
A co gdy w kuchni znudzą się płytki???
16 października 2020

Czy możliwe jest, żeby wyglądając wyłącznie za okno lub patrząc na płótno artysty można się przenieść w inną rzeczywistość? I jak to jest możliwe, że czasem zwracając oczy ku zielonej ścianie mamy wrażenie, że czujemy zapach świeżo skoszonej trawy?? Cóż… Nasza głowa jest pełna pocztówek z przeszłości, dzięki którym przypominamy sobie za czym tak naprawdę tęsknimy, a współcześni malarze dzięki swym rozlicznym talentom stają się szafarzami naszych wspomnień.

Wiosna poszła na wycieczkę z latem i nie wróci prędko, dlatego już dziś warto się zastanowić czy w otoczeniu bliskich nie ma wspomnianego artysty, który zaczarowałby nasze wnętrza. (W razie barku takich znajomości służymy pomocą). Nie chcemy przecież by codzienne powroty do domu kojarzyły nam się źle. Już sama jesień jest mocno przygnębiająca.

W tym roku #TIKKURILA po wielu latach spędzonych w melanżowych i popielatych pokojach rzuca nas w ocean  kolorów. Dawno niewidziany róż znów wchodzi na salony pokrywając nie tylko ściany, ale również przyległe im meble,  a kolor miodowej musztardy ociepli Wasze kuchnie i zaprosi do wspólnego gotowania.

 

 

 

A pamiętacie jeszcze butelki z grubego ciemnozielonego szkła?  Kiedyś piło się w nich oranżadę lub wodę,  a dziś jej kolor jest inspiracją dla śpiochów.  Jedna lub dwie ściany w tak wyrafinowanym kolorze sprawi, że Wasze sny będą kolorowsze, a noce bogatsze.  Komu chciałoby się wstać?? 

 

Powyżej mnóstwo inspiracji, a farba… Do znudzenia możemy opowiadać o luksusie, który mamy na półkach. Cała gama produktów #OPTIVA, podzielona ze względu na wielkość i stopień połysku w pełni paroprzepuszczalna, zmywalna i bezpieczna.

Zapraszamy

Facebook