Farba czy Tynk?

Farby dekoacyjne, nowoczesne, Piotrków Trybunalski
Malowanie domu Piotrków Trybunalski
13 stycznia 2018

          Dla wszystkich tych, którzy nic o nas nie wiedzą oraz dla tych, którzy tak jak my są tu pierwszy raz.

  Firma „MEKA” narodziła się z miłości dwojga ludzi do budowania, pasji tworzenia, inspirowania i zaskakiwania, a także z poczucia piękna.

  Prowadzimy sklep, w którym swoje miejsce mają farby, tynki dekoracyjne, drobne narzędzia, ale również systemy dociepleń, o których wiosną powiemy więcej. Dziś poruszymy tematykę tynków dekoracyjnych, ponieważ są tacy, którzy uważają, że farby to rozwiązania zbyt banalne. Skoro więc, Wasze oczekiwania sięgają wyżej – mamy kilka opcji, które Was zaskoczą, a które sprawią, że Wasz dom będzie symbolem stylu i elegancji. Pierwsza z opcji – Trawertyn.

   Zawsze znajdzie się ktoś, kto powie-to już było. I faktycznie początki Trawertynu sięgają daleko wstecz, ale dziś dysponujemy wieloma wersjami tego tynku- krzyżowy, egipski strukturalny lub gładki, naturalny czy rullo. W każdym z tych przypadków metoda nakładania jest inna, a wersja kolorystyczna- zawarta w szerokiej palecie barw. To ponadczasowy, można by rzec nieśmiertelny, ekologiczny tynk mineralny, który doskonale sprawdzi się na klatce schodowej, w przedpokoju czy salonie.

  W gronie tynków dekoracyjnych mamy również beton- surowy, a zarazem nowoczesny. Dostępny w trzech stopniach uziarnienia, co daje nam wiele możliwości aranżacyjnych. W zależności od wyboru struktury i koloru sprawdzi się zarówno w salonie jak i loftowej sypialni. Beton charakteryzują chłodne odcienie szarości oraz praktyczne wytrzymałe wykończenie ścian, na których możemy stworzyć imitację płyt, ślady śrub czy podkreślić grubość  ziarnaStiuki, nowoczesne tynki, tynki dekoracyjne, Piotrków Trybunalski. Tynk , który odpowiednio zaimpregnujemy zachowa estetyczny wygląd przez długi czas.

    A jeśli wciąż wydaje się Wam, że to nie to – zdajcie się na klasykę gatunku – czyli stiuk wenecki. Ekologiczne i paro przepuszczalne pokrycie wytwarzane od stuleci. Dzięki swoim szlachetnym właściwościom odprowadza wilgoć ze ścian, a także hamuje rozwój grzybów i pleśni. Wyglądem przypomina taflę lustra, która odbija światło dzięki czemu optycznie powiększa przestrzeń.

   Wszystkie nasze materiały są naturalne i eleganckie, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, gotowe do zabarwienia w zależności od gustu i wystroju. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej-pisz lub dzwoń;)

Facebook