Elewacyjne Wariacje ^^

Związek niebanalny
30 marca 2018
Przytulna Oaza…❤️
20 kwietnia 2018

BETON ART

Korzystając z okazji, że zrobiło się ciepło i słonecznie -możemy wystawić twarz do słońca…pogoda-emotikon-ruchomy-obrazek-0023 lub- opcja bardziej perspektywiczna – zacząć myśleć o tym co na zewnątrz. Do tej pory przesiadywaliśmy w domowym zaciszu szukając sobie wątpliwych rozrywek, ale teraz wychodząc na zewnątrz- widok nie napawa optymizmem. Oczywiście można skupić wzrok na czymś innym, zdecydowanie przyjemniejszymkwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0103, ale można też, a nawet należy zabrać się do pracy i sprawić, że fasada domu będzie wizytówką naszego stylu i gustu;) Trzeba nam wiedzieć, że nawet najbardziej zadbany ogród szpeci obskurny, niczym nie wykończony dom .

Najczęściej wybierany produkt na elewację to kolorowy tynk lub farba. Osiedlowe domki w otoczeniu innych wyglądają jak bliźniaki🏘️ – nudne i bez wyrazu. I naprawdę Moi Drodzy , niema na co się obrażać. Jesteśmy tu ponieważ mamy szersze perspektywy i stanowczo większe pole manewru;) Dla wszystkich tych, którzy chcą pokazać coś od siebie, wyrazić swój temperament czy pokazać, że inne wcale nie znaczy gorsze, mamy kilka propozycji, które mogą przypaść Wam do gustu.

Na pierwszy ogień proponujemy Wam dekoracyjny tynk złożony z kruszywa o różnej grubości i w różnych kolorach.

Produkt jest bardzo wytrzymały i odporny na wszelkie uszkodzenia, a przy tym jest po prostu przepiękny. W obliczu słonecznego światła mieni się jak diamentowy pył, a szklane płatki zawarte w masie dodatkowo odbijają światło. MURISTON, bo o nim mowa- tworzy na ścianie zachwycający i estetyczny efekt, który przyćmiewa wszystkie pastelowe tynki. Inna, choć równie ciekawa okładzina na elewację to  RESIMARM , kojarzony przede wszystkim jako kolorowy, tynk mozaikowy. Skład tego eleganckiego produktu bazuje na kruszywie z wyselekcjonowanych naturalnych marmurów zespolonych akrylowymi żywicami i – o czym nie można nie wspomnieć – jest tynkiem trwałym, odpornym na czynniki zewnętrzne, w tym pogodowe anomalie i bezpośrednie działanie słońca, opieranie roweru czy rzuty piłką. Tak samo będzie, gdy wybierzecie równie niebanalny tynk, który nałożony przy pomocy odpowiedniego narzędzia stworzy elewację imitującą drewno. Przepiękna struktura drewna, słoje , żywiczne przebarwienia. Fantastyczne dla wszystkich tych, którzy kochają naturę i wszystkie jej oblicza, a obawiają się przykrych następstw z nimi związanych, np. w postaci gości …Korników?:) lub niszczącego działania czasu….

A dla klientów wyszukanych, koneserów stylu, którzy dobrze czują się w otoczeniu pięciu gwiazdek💫, a swoje cztery kąty traktują jak oazę spokoju i przystanek NATURA:) mamy jeszcze coś, co do tej pory reklamowaliśmy jako produkt do wnętrz….TRAWERTYN😀

Ten naturalny, w pełni ekologiczny tynk rewelacyjnie się sprawdzi się zarówno na podwórku u Kowalskiego w otoczeniu zieleniny, owocowych drzew i dziecięcej piaskownicy, ale także wtedy, gdy w grę wchodzą nowoczesne ogrody ukierunkowane pod konkretny wzór, styl, np. śródziemnomorski:) Materiał doskonale odprowadza wilgoć ze ścian, ma właściwości grzybobójcze , hamuje rozwój pleśni i innych mikroorganizmów, które coraz częściej są przyczyną alergii, a dodatkowo oszpecają wizerunek naszego domu.

Moi Drodzy, od planu do realizacji! Korzystając z okazji, że najgorsze za Wami (plan, wizja , zamysł, koncepcja) proponujemy skontaktować się z „naszymi ludźmi” w celu ustalenia szczegółów i konkretów. My tymczasem dołożymy wszelkich starań, żeby oczekiwanie na finał odbyło się w przyjemnej, przepełnionej słońcem scenerii, a wszelkie niedogodności typu hałas, kurz , brak ręczników w łazience:) postaramy się zminimalizować

Do usłyszenia—>601-701-544

Facebook