Dom na finiszu, czyli wybieramy wyprawę ;)

Tynki Piotrków Trybunalski
9 maja 2018
Beton Piotrków Trybunalski
22 maja 2018

Wszystkich tych, którzy poczuli się choć odrobinę dotknięci sformułowaniem, że zwyczajnie otynkowane domy są nudne i bez wyrazu-uspokajamyluzacki-emotikon-ruchomy-obrazek-0062. W ofercie naszej firmy wspomniane tynki, znajdują się na równie wysokim miejscu, co fasadowe rewelacje. Posiadamy kilka rodzajów tynku w odpowiedniej dla nich grubości ziarna (1,5-2-3 mm) oraz strukturze (baranek lub kornik), więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zróbmy więc sobie użytek z niespotykanie ciepłego majalato-emotikon-ruchomy-obrazek-0009 i zabierzmy się do pracy! I naprawdę musicie się tym zająć. Jeżeli poprzedni post (Elewacyjne wariacje ^^) niczego Wam nie uświadomił, dziś będziecie wiedzieć już wszystko.

Na początek wyciszmy umysł❣️ i zastanówmy się co najbardziej nam się podoba i co tak naprawdę wyeksponuje nasz dom na zewnątrz. Wbrew pozorom jest to niezwykle ważne by nasza elewacja była nie tylko naszą wizytówką, ale także odpowiednio wpisywała się w swoje sąsiedztwo.Dopasujmy tynk do architektury , przez co będzie się ładnie komponował na tle innych domów. Bo cóż powiedzą zagorzali klasycy, gdy w otoczeniu małych, białych domków zobaczą malinową chałupę?💒 A teraz wybierzmy coś, z szerokiej oferty elewacyjnych tynków, które dzielą się odpowiednio na: mineralne (OPTOPLAST ECOLITH), silikatowe(OPTOPLAST SILITH), akrylowe (OPTOPLAST ACRYLITH) i silikonowe(OPTOPLAST SILCOLITH), a także silikatowo – silikonowe (OPTOPLAST SILOXITH) przy których zatrzymamy się chwilę dłużej. Wspomniany tynk jest cienkowarstwową elewacyjną wyprawą, która fantastycznie współgra z ociepleniem zarówno na wełnie jak i styropianie. To innowacyjne połączenie sprawia, że w korzystnej cenie mamy jednocześnie dwa produkty, które dzięki swoim parametrom tworzą nam wyjątkowo trwałą i odporną powłokę, której nie straszne ani słońcepogoda-emotikon-ruchomy-obrazek-0007, ani deszczpogoda-emotikon-ruchomy-obrazek-0009. Produkt bazuje na spoiwach krzemianowych, które zapobiegają lepieniu się powłoki pod wpływem wysokiej temperatury, dzięki czemu nie przyjmuje brudu oraz kurzu. Tynki mają niską nasiąkliwość, więc nie przeszkadzają im intensywne opady deszczu, co więcej właśnie wtedy pozbywają się zabrudzeń z powierzchni. Kolejną zaletą jest fakt, że kupujemy w sklepie gotowy produkt w wybranym przez siebie kolorze dzięki czemu możemy go od razu położyć na naszej elewacji. Oszczędzamy czas i pieniądze💰, ponieważ w przypadku niektórych tynków(OPTOPLAST ECOLITH) musimy również brać pod uwagę zakup farby (np. OPTOMAL SILOXANE) .

Tynk niweluje również błędy, jakie powstały w przygotowaniu podłoża, a jego struktura maskuje rysy i wgłębienia. W efekcie powstaje matowa powłoka, która rozprasza promienie słońca , a odporny na uszkodzenia tynk wygląda naprawdę zachwycająco.

I jeszcze jedna kwestia-niezwykle ważna biorąc pod uwagę liczne pogodowe anomalia w naszym kraju. Siloxith jest dodatkowo zabezpieczony preparatem hamującym rozwój grzybów i pleśni. A wszyscy wiemy jak grzyb potrafi oszpecić ściany, warto więc wziąć to pod uwagę przy poszukiwaniu odpowiedniego tynku.

Wznieśliśmy tynk silikatowo-silikonowy na wyżynymilosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0265, ale i tak najlepszą jego reklamą są nasze realizacje, które możecie zobaczyć w galerii.

Pytania pod numerem–>601 701 544

Facebook