Na podłodze…

Ocieplanie domu Piotrków Trybunalski
16 stycznia 2019
Hurtownia budowlana Piotrków Trybunalski
27 maja 2019

Kiedy wykluczymy z remontowego świata ściany, sufity i resztę innych bibelotów uwagi wartych tylko w obliczu finału, zostanie nam fundament, podłoże, które musi być piękne, a zarazem funkcjonalne. Podłoga – jeden z wielu filarów domu, który sprawia, że jest w nim „ciepło” ,  przytulnie , nawet bezpiecznie. Odpowiednio wykonana i trafnie zaaranżowana będzie jak zamkowy pawiment zdobić nasze mieszkanie. Pośród wielu klasycznych rozwiązań, my jako ambitna firma wyszukaliśmy dla Was te, które są mniej typowe, np.

1.BETON CALCE – EFEKT BETONU NA POSADZKI

Efekt betonu jest wszechobecny w świecie designu. Może pojawić się również na podłodze- całościowo, lub tylko na wybranych fragmentach. Produkt jest niezwykle trwały z uwagi na użyty w systemie grunt epoxydowy, a także praktyczny, ponieważ zabezpieczony może być czyszczony i zmywany jak zwykły gres. Beton na podłodze scala wnętrze, zamiast je przytłaczać i fantastycznie komponuje się z innymi materiałami zaczerpniętymi z natury tj. szkło, drewno, itp. Jego kształt, porowatość, ilość wżer, fugi lub ich brak, to elementy, które sprawiają, że nasza podłoga jest kwestią tylko naszą, nie związaną projektami i schematami, a jedynie naszą indywidualnością;)

2.OXIDECOR EPOXY – RDZA NA PODŁOGĘ

Jakiś czas temu rozpisywaliśmy się na temat rdzy. Ten oparty na mieszance metalowych opiłków efekt robi furorę w polskich domach. Wykorzystywany na meblach, ceramice, drewnie czy nawet samochodach schodzi niżej na podłogę;) Utworzona na podłodze struktura jest niezwykle trwała i podobnie jak beton…. nieprzewidywalna w swojej formie. Reakcja chemiczna, która zachodzi między składnikami, przynosi za każdym razem inny efekt, ale zawsze nieprzeciętny i zdumiewający.

3. Tikkurila Parketti Ässä- LAKIER DO PODŁÓG DREWNIANYCH

Produkt przeznaczony dla dumnych ze swojej podłogi konserwatystów, którzy nie szukają nowości , a jedynie trwałego odświeżenia powierzchni. To akrylowy lakier, który doskonale zabezpiecza i eksponuje walory drewna. Ponadto występuje w trzech stopniach połysku i nadaje się niemal do każdej struktury drewna. Zabezpieczona podłoga jest odporna na drobne obciążenia, uszkodzenia mechaniczne i będzie nas uwodzić swoim pięknem przez długie lata.

4. Tikkurila Parketti-Ässä Petsi – BEJCA AKRYLOWA DO PODŁÓG Z DREWNA

Ostatnia propozycja – dla konserwatystów poszukujących zmian, zbyt niepewnych czy zrywać podłogę. Wspomniana bejca pielęgnuje podłogę i zapewnia piękne wykończenie dzięki możliwości barwienia. Może być stosowana samodzielnie lub jako grunt pod w/w lakier.

Propozycji jest jeszcze więcej, potrzebni są tylko specjaliści od zamętu, którzy odpowiednio zinterpretują pomysły i wśród morza produktów znajdą ten jedyny, przypisany właśnie im;)

 

Facebook