Co w trawie piszczy, czyli TRENDY 2020…

Fachowcy Piotrków Trybunalski
27 maja 2019
Gdy w domu rośnie mały ARTYSTA… :)
17 kwietnia 2020

Nowy Rok… Nowe postanowienia, nowe plany do realizacji…

Być może wśród tych planów jest również wykończenie domu lub remont mieszkania?? Jeśli tak, podpowiemy jakie kolory będą królowały na salonach i nie tylko w 2020 roku. 🙂

Rok 2020 zdominują barwy pastelowe, stonowane, jakby nieco przybrudzone. Wśród nich hitem jest Crystal, czyli świeży, jasny, miętowy odcień zieleni. Wybór właśnie tego koloru sprawi, że nasze cztery kąty będą nie tylko wyglądać subtelnie, ale również świeżo. Dodatkowo, jeśli nieco rozbielimy ten wyjątkowy kolor, uzyskamy świetną alternatywę dla szarości, natomiast mocniejszy odcień możemy zastosować w dodatkach.

fot. Tikkurila

W kolejce za Crystal swoje miejsce ma First Light, czyli pierwsze światło. Kolor różu, który kiedyś uważany za zbyt słodki i przeznaczony do pokoi małych dziewczynek, dziś występuje w subtelnym i jakże wyrafinowanym odcieniu. Nada pomieszczeniu ciepła z jednoczesnym odczuciem harmonii. Ciekawe rozwiązanie, jeśli znudziły się nam ciepłe odcienie beżu.

 

fot. Tikkurila

Producent farb Tikkurila, które nasza firma posiada w ofercie, jako kolor marki 2020 wybrał Lemonade. Jest to odcień żółtego, który łączy w sobie delikatność i energię. Wnętrze w tej barwie będzie napawać radością i optymizmem, nie przytłaczając intensywnością barwy.

fot. Tikkurila

Mimo mocy pasteli, swoje miejsce na liście top 2020 posiada również kolor Chinese Porcelain, czyli połączenie atramentu z kobaltem. Jak sama nazwa wskazuje, kolor charakterystyczny dla zdobień chińskiej porcelany. Choć barwa jest w ciemnej tonacji, daje jednak poczucie spokoju i relaksu, a wnętrzu nadaje bardzo elegancki charakter.

fot. Tikkurila

I na koniec kolor, który jest modny już od kilku sezonów, czyli butelkowa i szmaragdowa zieleń. Jednak jak widać nie znudził się wśród projektantów i producentów farb, skoro nadal widnieje na liście trendów 2020 r.

fot. Tikkurila

 

Jeśli, któryś kolor przypadł Ci do gustu i już myślisz o odświeżeniu swoich czterech kątów. 🙂 A może szukasz jeszcze czegoś innego??? Zapraszamy do nas!! Na pewno znajdziesz wymarzony kolor do swojego domu. 🙂

 

Facebook