Pustynny piasek w perłowej poświacie

Zabezpieczenie powierzchni drewnianych i metalowych, Piotrków Trybunalski
Ambitne rozrywki na zimowe wieczory ^^
26 stycznia 2018
Efekt Lustra
16 lutego 2018

Za oknem pada śnieg, zima, dla niektórych ferie i zimowe wyjazdy . Nie wszystkich to niestety dotyczy. Niektórzy z nas po prostu zostaną w domu pełni tęsknoty za ciepłem, albo jakąkolwiek zmianą. ..W związku z tym zamknij oczy i  …pustynia, rozsypany piasek, wiatr, który rozdmuchuje go jak pył….Jeżeli możesz to sobie wyobrazić, to pomyśl, że może się to zrodzić na ścianie w Twoim pokoju. Brzmi zabawnie, ale faktycznie mamy w swoim asortymencie farbę, która swoim wyglądem przypomina największą gorącą pustynię na świecie .

Produkt ten przewrotnie nazywamy SAHARA .emotikony wakacje lato

  Przewrotnie ponieważ z piaskiem faktycznie ma niewiele wspólnego.

Jest to farba dekoracyjna z dodatkiem perłowych i metalicznych refleksów i drobinek kwarcu. Dzięki tym dodatkom tworzy na ścianie grę świateł podobną do tej na pustyni a także oddaje jej wiarygodną strukturę w naturze. Na korzyść farby przemawia również fakt, że można ją nakładać na wiele sposobów, które nie wymagają specjalnego doświadczenia . Mamy wiele możliwości aplikacji (na czystą ścianę lub w celu odświeżenia starej struktury) i barwienia. Sahara jest dostępna w różnych kolorach. Ponadto farba jest elastyczna, posiada doskonałą przyczepność do różnych materii, ale co najważniejsze jest bardzo odporna na zmywanie. Ta ostatnia cecha jest jej atutem zwłaszcza w domach przepełnionych dziećmi i zwierzętami, ponieważ tam zazwyczaj myśli się najpierw o produktach praktycznych, a dopiero później ładnych;)

    Sahara jest produktem bez wątpienia ładnym i praktycznym. My, jako specjaliści od dekoracji polecamy ją do domów, mieszkań, lokali użytkowych. Nadaje się właściwie do każdego pomieszczenia, zwłaszcza do miejsc z natury ciemnych, pozbawionych słońca. To właśnie w takich miejscach przy doborze odpowiedniego oświetlenia możemy rozjaśnić lub optycznie powiększyć aranżowaną przestrzeń. Dodatkowym atutem farby jest cena, która przy swojej wydajności jest stosunkowo niska.

Jeśli Was zachęciliśmy, zapraszamy do komentowania i udostępniania!

I… do zobaczenia wkrótce;)

 

Facebook