Jeansowy zawrót głowy ☺️

W barwach bieli
1 marca 2018
Narzędzia Piotrków Trybunalski
13 marca 2018

Pewna bawełniana tkanina o ukośnym splocie dała początek ikonie popkultury  XX wieku- spodniom najczęściej w kolorze niebieskim, z dziurami lub bez, z nogawkami szerokimi lub nie, a także kurtkom, koszulom i szortom, torebkom i plecakom. Możliwości zastosowania tego materiału jest niezliczona ilość. Nietuzinkowy kolor najczęściej o barwie indygo stał się klasycznym odpowiednikiem stylu i podstawowym elementem garderoby, a charakterystyczny, często przetarty splot cieszy się uznaniem wśród młodzieży i dorosłych.

Dla fanatyków i bezgranicznych miłośników wyrobów jeansowych mamy coś odpowiedniego również na ściany,a nawet meble. Zastanówmy się tylko czy taki efekt pasuje do naszego otoczenia. Dzisiejsza moda jest łaskawa dla różnych nowości i nimi się również posiłkuje. Dlatego też mamy na salonach jeansowe poduszki, zasłony lub narzuty. Możemy również stworzyć sobie denimowy mebel, który przyciągnie uwagę , ale nie zakłóci równowagi stylu w pomieszczeniu. Będzie nam do tego potrzebna farba o wdzięcznej nazwie Jeans Velatura, która występuje w dwóch rodzajach i kilku kolorach.

Różnica między nimi polega na tym, że jeden materiał jest typowo matowy(JEANS VELATURA), a drugi obsypany brokatem (JEANS VELATURA BROCCATO). Wspomniany produkt to farba do robienia przecierek różnego rodzaju. Możemy ją zastosować na gładkiej ścianie , na uprzednio zrobionej strukturze z tynku akrylowego (MURICON)

lub na gęstej farbie dedykowanej typowo pod efekty dekoracyjne(MURIMAL 200, MURILLO).  Finalnie otrzymujemy naturalne cienie i przetarcia łudząco podobne do tych, które mamy na co dzień na sobie .  Ta rewelacyjna farba może Wam również stworzyć na ścianie panele drzewa z pięknie uwydatnionymi słojami i strukturą kory (Pomoże Wam w tym mały gadżet – guma ze słojami drewna).

Tak samo będzie, gdy pomalujecie tą farbą drewnianą komodę. Jeans podkreśli słoje drewna i jego naturalną fakturę;)

Dekoracja polecana najbardziej artystom,ale także amatorom, teoretykom i praktykom w dziedzinie sztuki nowoczesnej. Innymi słowy mieszaj i łącz, eksperymentuj i zadziwiaj, żeby sprawić sobie tyle radości , ile tylko może udźwignąć Twoja głowa

. I najważniejsze- nie sugeruj się innymi, bo to Twój dom, Twoje życie i Twoje pieniądze, a wszystko jest tylko i wyłącznie kwestią gustu. Całe szczęście, to nas odróżnia od innych.

Poszukując kolejnej pary spodni, zastanów się gdzie Jeans leży lepiej – na ścianie czy na…Twojej pupie Czekamy na Wasze pytania i sugestie 601 701 544  lub kontakt@farby-tynki.pl

Facebook