Przyjemne (ulotne) wrażenie…

Krótka historia o…
8 czerwca 2020
Sypialniany raj…
25 czerwca 2020

Moi drodzy…

Zanim otworzycie oczy i na dobre pozbieracie myśli po nocy – zaczekajcie! Załóżmy bowiem, że miejsce, w którym przyszło spać w ogóle nie przypomina domu , w którym zazwyczaj odpoczywacie.🏠 Pod Waszymi stopami ciepły piasek, a przed oczami wschód słońca odbijający się w tafli spokojnego morza, które akurat dziś mieni się perłowym blaskiem… 🌅

Domyślam się, że wizja spędzenia wakacji lub chociaż kilku dni na bezludnej wyspie jest dla Was marzeniem ściętej głowy , ale gdyby się nad tym dłużej zastanowić, to scenerię wschodów i zachodów 🌙 możecie witać przy każdym przebudzeniu.  Chwilkę, już wyjaśniam… W związku z tym, że jesteśmy firmą spełniającą kaprysy wymagających klientów , postanowiliśmy do katalogu produktów prestiżowych i dostępnych od ręki dodać farbę dekoracyjną o wdzięcznej nazwie #IMPRESJA.

 

Samo słowo IMPRESJA w wolnym tłumaczeniu oznacza „ulotne wrażenie”, co dokładnie oddaje sam efekt, który możemy uzyskać aplikując produkt w dowolnym miejscu naszego domu. Mamy tutaj bowiem do czynienia z perłową, pół kryjącą farbą dekoracyjną, która częściowo przejmuje kolor farby podkładowej, sprawia jednak, że powierzchnia staje się świetlista i odbija każdą strugę światła, nawet w miejscach, gdzie zwykle owe światło nie dociera. Produkt posiada właściwości paro-przepuszczalne i dużą odporność na zmywanie, dzięki temu z łatwością utrzymamy ściany w czystości przez wiele lat. Dodatkowo #IMPRESJA jest farbą niezwykle wydajną – z 1 kg możemy stworzyć dekorację na około 7 m2, a elastyczna formuła zwiększa przyczepność wszystkich podłoży.

 

 

Farby dekoracyjne stanowią filar produktów dostępnych w naszej firmie i cieszą się ogromnym uznaniem zarówno u profesjonalistów, jak i amatorów. Jeśli obudziliśmy w Tobie choć odrobinę chęci do rozwijania swoich malarskich talentów 🎨, zapraszamy na konsultację. Profesjonalni specjaliści podpowiedzą jaki wybrać kolor, technikę, a także niezbędne narzędzia do aplikacji.

Do dzieła!!

Facebook